Poradniki

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne - zalety i wady

06-02-2023

Ubezpieczenia zdrowotne tematem którego nie powinno się unikać. Warto dowiedzieć się jakie zą zalety ubezpieczeń zdrowotnych, wady i ceny. .

Ile Kosztuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

20-09-2022

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to świadczenie, które warto posiadać..

Ubezpieczenie Medyczne - co to jest?

01-09-2022

O zdrowie swoje i swojej rodziny zawsze należy dbać. Jednak Polacy często spychają ten temat na dalszy plan..

Opieka medyczna dla Ukraińców w Polsce

24-03-2022

Konflikt zbrojny zmusił bardzo duże grono osób zamieszkujących Ukrainę do przeniesienia się w bezpieczne miejsce. Z tego powodu wielu Ukraińców znalazło się na terytorium swojego sąsiada..

Technologia w walce z Covidem. Dlaczego superkomputery mogą uratować świat przed pandemią?

02-02-2022

Pandemia Covid-19 towarzyszy nam na co dzień od ponad dwóch lat. Technologia jest jedną z tych dziedzin, która zacięcie walczy z koronawirusem. W Stanach Zjednoczonych powstał superkomputer, którego celem jest określenie związków pozwalających zwalczyć pandemię..

Pakiety Medyczne dla Samozatrudnionego (JDG)

15-12-2021

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej jest często trudnym zadaniem. Wiąże się z wieloma obowiązkami i dużą odpowiedzialnością, co może się odbijać na zdrowiu. Ale istnieje sposób jak o to wszystko zadbać..

Stres - powody i sposoby zapobiegania

28-09-2021

Człowiek w każdym wieku narażony jest na ryzyko wywołania u siebie stresu. Jego przyczyny mogą być zróżnicowane w zależności od sytuacji, jakie występują w naszym codziennym życiu..

E-L4 - Elektroniczne Zwolnienie Lekarskie

30-06-2021

W dobie rozwijającej się technologii, bez wychodzenia z domu możemy załatwić swoje urzędowe i zakupowe potrzeby. To dzięki internetowi coraz częściej sięgamy po korzyści on-line. Wprowadzenie zwolnień on-line, to znaczące ułatwienie dla osób chorych, którzy musieli taki dokument przekazać pracodawcy w ciągu 7 dni od wystawienia, a stan zdrowia im na to nie pozwalał..

Jak działa e-recepta?

23-06-2021

E-recepta, to wygodna alternatywa w dobie XXI wieku. Wygoda, a przede wszystkim szybkość zleceń, wpływa na nasz komfort, czas i zadowolenie..

-->