Opieka medyczna dla Ukraińców w Polsce (24-03-2022)

Konflikt zbrojny zmusił bardzo duże grono osób zamieszkujących Ukrainę do przeniesienia się w bezpieczne miejsce. Z tego powodu wielu Ukraińców znalazło się na terytorium swojego sąsiada.

Technologia w walce z Covidem. Dlaczego superkomputery mogą uratować świat przed pandemią? (02-02-2022)

Pandemia Covid-19 towarzyszy nam na co dzień od ponad dwóch lat. Technologia jest jedną z tych dziedzin, która zacięcie walczy z koronawirusem. W Stanach Zjednoczonych powstał superkomputer, którego celem jest określenie związków pozwalających zwalczyć pandemię.

Pakiety Medyczne dla firm - czym są i jakie korzyści dają? (28-01-2022)

Prywatna służba zdrowia zapewnia kompleksową opiekę medyczną i staje się coraz bardziej popularna i pożądana na rynku. Nie tylko indywidualne osoby i rodziny, ale także firmy mogą skorzystać z prywatnych pakietów medycznych

Pakiety Medyczne dla Samozatrudnionego (JDG) (15-12-2021)

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej jest często trudnym zadaniem. Wiąże się z wieloma obowiązkami i dużą odpowiedzialnością, co może się odbijać na zdrowiu. Ale istnieje sposób jak o to wszystko zadbać.

Stres - powody i sposoby zapobiegania (28-09-2021)

Człowiek w każdym wieku narażony jest na ryzyko wywołania u siebie stresu. Jego przyczyny mogą być zróżnicowane w zależności od sytuacji, jakie występują w naszym codziennym życiu.

E-L4 - Elektroniczne Zwolnienie Lekarskie (30-06-2021)

W dobie rozwijającej się technologii, bez wychodzenia z domu możemy załatwić swoje urzędowe i zakupowe potrzeby. To dzięki internetowi coraz częściej sięgamy po korzyści on-line. Wprowadzenie zwolnień on-line, to znaczące ułatwienie dla osób chorych, którzy musieli taki dokument przekazać pracodawcy w ciągu 7 dni od wystawienia, a stan zdrowia im na to nie pozwalał.

Jak działa e-recepta? (23-06-2021)

E-recepta, to wygodna alternatywa w dobie XXI wieku. Wygoda, a przede wszystkim szybkość zleceń, wpływa na nasz komfort, czas i zadowolenie.