Poradniki

Prywatna Opieka Medyczna a Pobyt w Szpitalu: Co warto wiedzieć?

Zdrowie jest obecnie najcenniejszym elementem w naszym życiu, a opieka medyczna stanowi kluczowy element troski o nie. Dobra prywatna opieka medyczna to zdecydowanie więcej niż tylko dostęp do standardowych usług. To wyjątkowe podejście do pacjenta, oparte na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach.

16-08-2023

Prywatna opieka medyczna - podstawowe informacje i korzyści

Korzystanie z usług prywatnej opieki medycznej oznacza nie tylko poprawę zdrowia, ale także życia. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pakietów medycznych i zastanów się nad ich zakupem.

10-08-2023

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne - zalety i wady

Ubezpieczenia zdrowotne tematem którego nie powinno się unikać. Warto dowiedzieć się jakie zą zalety ubezpieczeń zdrowotnych, wady i ceny.

06-02-2023

Ile Kosztuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to świadczenie, które warto posiadać.

20-09-2022

Ubezpieczenie Medyczne - co to jest?

O zdrowie swoje i swojej rodziny zawsze należy dbać. Jednak Polacy często spychają ten temat na dalszy plan.

01-09-2022

Opieka medyczna dla Ukraińców w Polsce

Konflikt zbrojny zmusił bardzo duże grono osób zamieszkujących Ukrainę do przeniesienia się w bezpieczne miejsce. Z tego powodu wielu Ukraińców znalazło się na terytorium swojego sąsiada.

24-03-2022

Technologia w walce z Covidem. Dlaczego superkomputery mogą uratować świat przed pandemią?

Pandemia Covid-19 towarzyszy nam na co dzień od ponad dwóch lat. Technologia jest jedną z tych dziedzin, która zacięcie walczy z koronawirusem. W Stanach Zjednoczonych powstał superkomputer, którego celem jest określenie związków pozwalających zwalczyć pandemię.

02-02-2022

Pakiety Medyczne dla Samozatrudnionego (JDG)

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej jest często trudnym zadaniem. Wiąże się z wieloma obowiązkami i dużą odpowiedzialnością, co może się odbijać na zdrowiu. Ale istnieje sposób jak o to wszystko zadbać.

15-12-2021

Stres - powody i sposoby zapobiegania

Człowiek w każdym wieku narażony jest na ryzyko wywołania u siebie stresu. Jego przyczyny mogą być zróżnicowane w zależności od sytuacji, jakie występują w naszym codziennym życiu.

28-09-2021

E-L4 - Elektroniczne Zwolnienie Lekarskie

W dobie rozwijającej się technologii, bez wychodzenia z domu możemy załatwić swoje urzędowe i zakupowe potrzeby. To dzięki internetowi coraz częściej sięgamy po korzyści on-line. Wprowadzenie zwolnień on-line, to znaczące ułatwienie dla osób chorych, którzy musieli taki dokument przekazać pracodawcy w ciągu 7 dni od wystawienia, a stan zdrowia im na to nie pozwalał.

30-06-2021

Jak działa e-recepta?

E-recepta, to wygodna alternatywa w dobie XXI wieku. Wygoda, a przede wszystkim szybkość zleceń, wpływa na nasz komfort, czas i zadowolenie.

23-06-2021